Menu
W paru słowach czym się zajmuję
O mnie
Grzegorz Grajoszek
Grzegorz Grajoszek
Artysta & Grafik komputerowy

Cześć, jestem Grzesiek. Jestem osobą niesłyszącą. Z wyuczonego zawodu jestem technikiem informatykiem o specjalności komputerowa grafika reklamowa i wydawnicza. Ukończyłem również specjalność – grafika użytkowa oraz grafika cyfrowa. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku o specjalności Grafika Cyfrowa. Ukończyłem studia licencjackie z wyróżnieniem, na kierunku Grafika, specjalność: Technologie Multimedialne i Grafika użytkowa, a tytuł mojej pracy licencjackiej to: Projekt graficzny strony internetowej dla sklepu wędkarskiego „Garbus”. Oprócz otrzymanego wyróżnienia zostałem zaproszony do udziału w pokazie najlepszych prac dyplomowych.

Grafika komputerowa interesowała mnie od najmłodszych lat – zaczęło się od zwyczajnej pasji, a skończyło na profesjonalnym podejściu do tworzonych przez siebie prac. Jestem osobą samodzielną i wszystkie projekty od początku do końca projektuję i wykonuję sam, stąd zawsze mam pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i spójne jako całość. Do powierzonych zadań podchodzę starannie i sumiennie. Zawsze staram się doradzić w kwestiach rozwiązań i pomysłów dotyczących danego projektu.

Chcesz zobaczyć moje projekty? Zapraszam do zakładki "Portfolio", a poniżej znajdziecie pozostałe prace w social media:

Skontaktuj się ze mną

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną o nowym projekcie lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat moich możliwości, z przyjemnością z Tobą porozmawiam.